Junior Team Lists

Year 1-2 (Fun Sticks)

Training: 4-4.45pm, Wednesdays, 2 May-4 July, 25 July-29 August
Training Location: Panmure YMCA (36-46 Lagoon Drive, Panmure)
Game times: Saturdays, 8am

University Soft Paws

Grade: Fun Sticks Silver
Coach: Julia Rumble
Aimee Moriarty
Alexander Tegg
Alisha West
Amelia McIndoe
Amelia Hallam
Ava Varouhas
Georgia James
Giuliana Gianesini
Maartje Reijmer
Olivia Gallagher
Stephanie Grieve
Veronica Rooke


Year 3-4 (Mini Sticks)

Training: 4-5pm, Wednesdays, 2 May-4 July, 25 July-29 August
Training Location: Panmure YMCA (36-46 Lagoon Drive, Panmure)
Game times: Saturdays, 8am and 8.50am

University Kovu

Grade: Mini Sticks Sapphire
Coach: Mark Hoskin
Amy Ison
Anaya Morris
Archie Christensen
Caylee Linck
Chantal Pennington
Greta Cutfield
Maddie Gimblett
Violet O’Brien
Zoe Birch

University Mufasa

Grade: Mini Sticks Garnet
Coach: Brent Wood (TBC)
Conor Kent
Dylan Wood
Emma Battersby
Kyla Moriarty
Lucas Zhang
Sacha Worthington
Sarah Williams
Sophia Evans
Zoe Grieve


Year 5-6 (Kiwi Sticks)

Training: 5-6pm, Wednesdays, 2 May-4 July, 25 July-29 August
Training Location: Panmure YMCA (36-46 Lagoon Drive, Panmure)
Game times: Saturdays, 8.50am, 9.40am and 10am

University Aslan

Grade: Kiwi Sticks Ruby
Coach: TBC
Abigail Thomas
Amber Thomas
Ashton Gormly
Katherine Thomas
Lily Rook
Reilly Turner
Simone Corballis

University Leo

Grade: Kiwi Sticks Silver
Coach: Peter Sansom
Arnav Ram
Ferris Sansom
Hamish Fehl
Hugh Webber
Isaac Phillips
Joel Sansom
Joshua Johnston
Oliver Nalder
Rowan Phillips

University Pride

Grade: Kiwi Sticks Jade
Coach: TBC
Anna Sutherland
Karen Lu
Lola Paterson
Sienna  Skilton
Sophie McIndoe
Tineke Harawene
Yfke Lotte Reijmer

University Simba

Grade: Kiwi Sticks Emerald
Coach: David Aitkenhead
Cameron Parker
Edward Mitchelson
Evie Hollyman
Josh Aitkenhead
Lucia Noton
Olive-Rose Gofton
Thomas Bus

University Sixers

Grade: Kiwi Sticks Opal
Coach: TBC
Campbell Blundell
Gretel Ward
Jimmy Barker
Lucas Reid
Micah Watkin
Patrick Mitchell
Zoe Horsfall

University Taka

Grade: Kiwi Sticks Amethyst
Coach: TBC
Aleksandr Kostygin
Alexander McPherson
Keri Barrett
Matthew Prentice
Ruby  Franklin
Thomas  Findlay
Tristan Arthur Lee  Sia


Year 7-8 (Kwik Sticks)

Training: 6-7pm, Tuesdays, 1 May-26 June, 24 July-28 August
Training Location: Lloyd Elsmore Park, Pakuranga
Game times: Saturdays, 10.30/11.30am or 9.40/10.40/11.40am

University SLAM Lions

Grade: Kwik Sticks Gold A
Coach: Dave Wigmore
Ben Wigmore
Charlotte Fehl
Eamon  O'Carroll
Edward Littlesmith
Finlay Parker
George Sinclair
Henri Woodley
Jack Lockington
Jackson Brown
Liam Hill
Mitchell Rumble
Oliver Blake
Richie Wood
Tim Hamilton

University Nala

Grade: Kwik Sticks Pearl
Coach: Rob Thomas
Agostina Gianesini
Aimee  Thomas
Anya Worthington
Caitlin Gardiner
Charlotte Ryan
Ciara Elliott
Emma Blundell
Evs Brownrigg
Jade Leckner
Jade Rous
Luna Fukuchi
Mara  Barrett
Moya Struckmann
Olivia McIndoe
Olivia Smith
Tracy Hefer

University ZirA

Grade: Kwik Sticks Ruby
Coach: TBC
Charlotte Peters
Devon Vince
Frank Ison
Henry Wilson
Isabella Milantoni
James McMenamin
Jessie Baker
Mack Stevenson
Mackenzie West
Miles Denny
Oliver Davidson
Scarlett Gallagher

University KINGS

Grade: Kwik Sticks Jade
Coach: TBC
Ashton Milne
Belinda Zohrab
Campbell McAllansmith
Harrison Pulman
Henry Ward
Hunter Robb
Jacob Sanson
Lachlan Gordon
Monty White
Sean Jekel
Taj Payne